com! Ainārs Knoks 19/12/2013
 
18. novembra 2013. g. Gājiens Mēs prezidējam. 
fil! Mārtiņš Bruņenieks 17/10/2011
 

Korporāciju 5. dziesmu festivālā šogad uzvarēja Fraternitas Lettica muzikālā apvienība - Daži diži dadži (com!com! Oskars Upenieks, Mārtiņš Zavickis, f!f! Matīss Kreklis, Kārlis Alviķis, Jānis Ļuļis).

Izpildot pirmaja kārtā tautasdziesmu Jumalo, Jumalo, grupa tika finālā, kurā savukārt ar O. Upenieka / M. Zavicka / K. Alviķa pašsacerēto dziesmu "Dzer ar mēru" tika plūkti uzvaras lauri. 
com! Gunārs Rumpēters 04/09/2011
 
Aristotelis

Fraternitas Lettica, kā katru gadu, piedalījās Jauno studentu svētkos "Aristotelis". (Tie notiek septembra pirmās nedēļas svētdienā.) Šogad "Aristotelim" aprit jau 45. gadskārta, un uz svētku atklāšanu Doma laukumā bija pulcējušies daudzi sajūsmināti un iedvesmas pilni jaunie studenti no visām 13 Latvijas Universitātes fakultātēm.

Stalti un skaisti ar savu klātbūtni pagodināja Latvijas studentu un studenšu korporācijas, kuru pārstāvji teica uzrunas svētku dalībniekiem. Pēc svētku uzrunām, kas tika uzklausītas no LU rektora, dekāniem, LR Izglītības ministra fil! Rolanda Broka, izskatīgas pirmskursnieces un paša Aristoteļa, kad koris ar savu dziedāšanu bija pieskandinājis Doma laukumu un pacilājis klātesošo sirdis, pasākuma vadītāji aicināja stāties gājienam. Svētku gājiens orķestra pavadībā ved caur Vecrīgu, gar Brīvības pieminekli, līdz Alma Mater. Šogad svētkos un gājienā piedalījās 17 frāteri.

Studenti pēc oficiālā svētku noslēguma vēl varēja līksmot cauru nakti. Pats par sevi saprotms, viņi tā darīja, un līksmo vēl šobaltdien!

 
fil! Mārtiņš Bruņenieks 09/10/2010
 
Frāteri piedalās Fr! Livonica velokausā

Četri Lraternitas Lettica pārstāvji piedalījās Fraternitas Livonica rīkotajā velokausā. Sacensības vīriem notika 16,5 km distancē.

Labākais no frāteriem izrādījās com! Jānis Cīmurs, kurš ieņēma 5. vietu, tieši aiz viņa finiša līniju škērsoja fil! Mārtiņš Bruņenieks, bet vēl pēc brīža fil! Jānis Štekels. f! Jānis Luļis finišēja 14. no 23 dalībniekiem.

Video ar frāteru finišu un skatītāju komentāriem:

Fotogalerijas no pasākuma: