com! Ainārs Knoks 24/06/2015
 
Jauni tautieši kuplā skaitā

Šī gada maijkomeršā Fraternitas Lettica tautiešu pulciņš palielinājies par 9 krietniem frāteriem.
Kopbilde ar priecīgu mūža oldermani 
com! Ainārs Knoks 21/03/2015
 
"Daži eiro daži" piedalās VII dziesmu festivālā un iegūst godalgotu 3. vietu. 
com! Ainārs Knoks 20/12/2014
 
Andrieva Eiches un Pētera Bolšaita zoles turnīra 1.izcīņa

20.12.2014. Austruma namā (Ģertrūdes ielā 123) notika 1. izcīņa, kurā piedalījās A/v" Austrums", Fraternitas Lettica un Konkordija Valdemārija.
Katru organizāciju pārstāvēji četri dalībnieki. Izspēles notika pie četriem galdiem, trīs posmos. Katrā posmā dalībnieki spēlēja ar citu organizāciju pārstāvjiem. Katra individuālie rezultāti tika apkopoti un kopvērtējumā ir sekojoši rezultāti: A/v " Austrums" ieguva 52 punktus, Fraternitas Lettica - 47 Konkordija Valdemārija - 45 punktus.
Dažādu iemeslu dēl uz zoles turnīru neieradās Fraternitas Livonica komanda, kas noteikti mums pietrūka. Ceram ka nākamā zoles turnīra cīņas izspēle, kas notiks nākamā semestra laikā Fraternitas Lettica C!Q!, viņi bus gatavi pārstāvēt savu organizāciju.
Liels paldies Pēterim Bolšaitim par kausu izveidi un sponsorēšanu, kā arī par šampanieti, kas noteikti deva stimulu ikvienam spēlmanim cīņas gaitā pierādīt savas spējas un izcīnīt labus rezultātus. 
com! Ainārs Knoks 06/12/2014
 
Fraternitas Lataviensis paukturnīrs 2014

Turnīrā piedalījās 3 frāteri. Kopumā bija 11 dalībnieki. Grupu izcīņā katram paukantam bija jāizcērt 10 cīņas, respektīvi, pret katru citu dalībnieku.
Sastādot reitingu četri labākie tika izvirzīti tālāk.
Šogad tie bija:

1. com! Ainārs Knoks Fr! Lettica
2. com! Aldis Rūsa Fr! Lataviensis
3. ksv! Kaarel Vanamolder EUS
4. com! Inatrs Freibergs Fr! Lettica

Tālākā izcīņā savā starpā cirtās 1. ar 4. un 2. ar 3., attiecīgi uzvarētāji cirtās par pirmo vietu un tie, kas zaudēja par trešo vietu.
Smagu cīņu rezultātā paukotāji nostājās tādā pašā veidā kā izejot no grupu izcīņas. com! Ainārs Knoks ieguva 1. vietu un com! Intars Freibergs ieguva 4. vietu.
Uzvarētājs ar kausu rokās:


Arī frāteru vārds ir iegravēts ceļojošā kausā.